Het is weer december en dat betekent dat je hier en daar ook weer vuurwerk hoort (en ziet). Ondankss dat het officieel nog niet mag worden afgestoken, gebeurt het toch. De gemeente Breda probeert hier uiteraard op te handhaven.
Indien jij als burger van Prinsenbeek overlast ervaart van het vuurwerk kun jij dit zelf ook melden. Dit kan via twee wegen. Je kan bellen naar het telefoonnummer van de gemeente, dit kan mobiel maar ook via de vaste telefoon. Je belt hiervoor het nummer 14076. Je kan dit dan direct doorgeven. Ook kun je gebruik maken van de BuitenBeter app, deze is te downloaden via de Apple Store of Google Playstore.
Bij vragen of opmerkingen kun je altijd contact opnemen met Toon van Oerle of Paul Vermast van domein Veiligheid en Leefbaarheid van Dorpsplatform Prinsenbeek.